Tajskie Spa dla duszy i ciała.

Masaże

120 zł (1 godziny/ 1 os.)
200 zł (2 godziny/ 1 os.)
Tradycyjny masaż tajski

Masaż tajski był praktykowany jako część tajskiej medycyny do leczenia członków rodziny Królestwa Syjamu przez ponad 2500 lat. Podczas masażu terapeuta wykorzystuje swoje ręce, łokcie, kciuki i palce w celu wywarcia nacisku. Masażysta manipuluje ciałem w sposób, który można porównać do „pasywnej jogi”. Wszystkie ruchy mają na celu stworzenie sprawnego przepływu energii w organizmie, która pomaga rozluźnić stawy, mięśnie. Masaż daje efekt głębokiego relaksu i odprężenia.


150 zł (1 godziny/ 1 os.)
250 zł (2 godziny/ 1 os.)
Masaż tajski olejkami

Relaksujący i regenerujący masaż z wykorzystaniem ciepłych olejów. Podczas masażu terapeuta wykorzystuje techniki akupresurowe (miarowy, wyważony ucisk) w połączeniu z elementami masażu ajurwedycznego (dłuższe, głaszczące ruchy). Olejki eteryczne przywracają harmonię oraz spokój ciała i umysłu. Ten typ terapii koncentruje się na łagodzeniu stresu i napięcia.


120 zł (1 godziny/ 1 os.) Masaż tajski stemplami ziołowymi

Stemple marokańskie są mieszanką składników używanych do masażu zgodnie z tajską tradycją. Posiadają intensywny, bardzo przyjemny miętowo-cytrusowy zapach, kojarzący się ze śródziemnomorskimi rejonami świata. Terapeutyczne oddziaływanie masażu wspomagają stosowane podgrzane kompresy ziołowe. Dzięki nim mięśnie rozluźniają się znacznie łatwiej, a mieszanka ziół, która wypełnia kompres działa leczniczo i relaksująco.


100 zł (1 godzina) Masaż głowy, ramion, szyi oraz pleców

Masaż ten powoduje rozładowanie napięcia mięśni, stawów i ścięgien. Podczas masażu pobudzony zostaje układ krwionośny i limfatyczny, co wpływa na przywrócenie równowagi w organizmie. W tym wariancie masaż koncentruje się wyłącznie na górnych partiach ciała (plecy, ramiona, szyja oraz głowa).


150 zł (1 godzina) Masaż tajski dla sportowców

Technika masażu tajskiego dostosowana tak by zmniejszyć zmęczenie organizmu powstałe na skutek aktywności fizycznej. Celem tajskiego masażu dla sportowców jest zapobieganie objawom, które mogą powstawać w wyniku przeciążeń występujących w sporcie.


120 zł (1 godzina) Masaż twarzy stemplami + maseczka algowa

Stemple marokańskie zawierają duże ilości witamin, które w trakcie zabiegu wnikają bezpośrednio w skórę twarzy. Po podgrzaniu uwalniają ciepło, zapach oraz zawarte w nich aktywne substancje. Rezultatem zabiegu jest pojawienie się uczucia relaksu i odprężenia spiętych mięśni twarzy. Idealnie regenerują, nawilżają i wygładzają skórę.


160 zł (1 godzina) Masaż gorącymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami to połączenie tradycyjnych technik masażu z użyciem gorących kamieni bazaltowych, podgrzanych do odpowiedniej temperatury. Korzystnie wpływa na układ krwionośny, przyspiesza metabolizm, przyczynia się do poprawy psychofizycznej sprawności organizmu. Działa również bardzo kojąco na zmysły, reguluje stres oraz dostarcza siły i energii.


180 zł (1 godzina) Orientalny masaż świecą

Głęboko relaksacyjny masaż wykonywany przy pomocy aromatycznej świecy, której wosk zamienia się w ciepły i zmysłowy olej do masażu. Dzięki zawartości wosku pszczelego, szlachetnego masła shea oraz czystych olejków esencjonalnych. Zabieg ma doskonałe właściwości kosmetyczne. Mieszanka tworząca świecę rozpieszcza skórę bogactwem witamin oraz składników regenerujących. Po masażu skóra jest nawilżona co zapewnia jej piękny wygląd. Masaż jest połączeniem relaksu i rozluźnienia.


140 zł (1 godzina) Masaż borowiną

Masaż borowinowy to klasyczny masaż relaksacyjny, z użyciem naturalnych składników. W połączeniu z okładem z ciepłej borowiny przyjemnie relaksuje i działa terapeutycznie na wybrane partie ciała. Zabieg sprzyja głębokiemu odprężeniu, wspomaga eliminację stresu, wzmacnia strukturę skóry, ujędrnia ją oraz uelastycznia. Działa odżywczo i regenerująco.


160 zł (1 godzina) Masaż gorącą czekoladą

Masaż ten wykonywany jest naturalną roztopioną gorącą czekoladą. Wykorzystuje doskonałe właściwości aromaterapeutyczne, wyszczuplające i odżywcze czekolady, która znana jest od wieków ze swojego pozytywnego wpływu na psychikę - poprawia samopoczucie, działa antydepresyjnie pobudzając organizm do produkcji endorfin, dlatego też masaż ten bardzo polecamy osobom zestresowanym i zapracowanym, szczególnie w okresie przesilenia jesiennego.


160 zł (1 godzina) Masaż ciepłym miodem

Miód ma zbawienne działanie lecznicze dla naszego organizmu. Masaż ciepłym miodem wzmacnia system odpornościowy, korzystnie oddziałuje na nas w przypadku spadku nastroju i gorszego samopoczucia. Masaż miodem skutecznie eliminuje bóle pleców, zesztywnienie mięśni czy też stany przeziębieniowe. Masaż miodem zalecany jest również przy problemach z ciśnieniem, zastojach limfy i bezsenności.


80 zł (1 godzina) Masaż dla seniorów

Masaż specjalnie przygotowany dla seniorów od 60 roku życia. W każdy poniedziałek od godziny 10:00 do 13:00.


65 zł (30 minut/ 1 os.)
90 zł (1 godzina/ 1 os.)
Refleksologia stóp

Podstawowym celem zabiegu jest zniwelowanie uczucia ciężkich i zmęczonych nóg. Technika ta wspomaga usuwanie toksyn z organizmu, poprawia trawienie oraz sen. Masaż wykonywany jest dłońmi, często z użyciem specjalnej drewnianej pałeczki. Elementy refleksologii dodatkowo zapewnią stymulację nie tylko stóp, ale całego organizmu. Masaż ten można łączyć z tradycyjnym masażem tajskim lub ziołowym.Dla Dwojga

620 zł (3 godziny + kolacja) Romantyczny wieczór dla dwojga I

1.Peeling całego ciała, który świetnie złuszcza naskórek pozostawiając skórę gładką i aksamitną. Oczyszcza, wygładza skórę, wspomaga proces eliminacji toksyn i przygotowuje ją do kolejnych zabiegów pielęgnacyjnych.

2. Tajski masaż relaksacyjny z wykorzystaniem gorących olejków eterycznych, którymi polewa sie i rozmasowuje ciało.

3. Wschodnioazjatycki masaż twarzy ciepłymi kamieniami. Przeznaczony dla osób zmęczonych, zestresowanych i wyczerpanych pracą.

4. Refleksoterapia stóp, której podstawowym celem jest zniwelowanie uczucia ciężkich i zmęczonych nóg.

5. Pakiet zwieńczy kolacja przy świecach składająca się z oryginalnych tajskich potraw serwowanych w romantycznej, kameralnej atmosferze.


470 zł (2 godziny + kolacja) Romantyczny wieczór dla dwojga II

1. Peeling całego ciała, który świetnie złuszcza naskórek pozostawiając skórę gładką i aksamitną. Oczyszcza, wygładza skórę, wspomaga proces eliminacji toksyn i przygotowuje ją do kolejnych zabiegów pielęgnacyjnych.

2. Tajski masaż relaksacyjny z wykorzystaniem gorących olejków eterycznych, którymi polewa się i rozmasowuje się ciało. Podczas masażu terapeuta wykorzystuje techniki akupresurowe (miarowy, wyważony ucisk) w połączeniu z elementami masażu ajurwedycznego (dłuższe, głaszczące ruchy).

3. Refleksoterapia stóp, której podstawowym celem jest zniwelowanie uczucia ciężkich i zmęczonych nóg.

4. Zestaw z futomakiem z łososiem oraz hosomakiem wegetariańskim.Pakiety zabiegów

270 zł (2,5 godziny) Odprężenie w „Thai Spa”

1. Peeling całego ciała, który świetnie złuszcza naskórek pozostawiając skórę gładką i aksamitną. Oczyszcza, wygładza skórę, wspomaga proces eliminacji toksyn i przygotowuje ją do kolejnych zabiegów pielęgnacyjnych.

2. Tajski masaż relaksacyjny z gorącym olejkiem eterycznym, którym polewa sie i rozmasowuje się ciało. Podczas masażu terapeuta wykorzystuje techniki akupresurowe (miarowy, wyważony ucisk) w połączeniu z elementami masażu ajurwedycznego (dłuższe, głaszczące ruchy).

3. Refleksoterapia stóp to masaż, skoncentrowany na podeszwach stóp, połączony z masażem palców stóp, kostek, łydek i ud. Idealny, by usunąć uczucie „ciężkich, zmęczonych nóg” . Bardzo popularny również dzięki pozytywnemu wpływowi na system krwionośny.. Mocno odprężający i relaksujący masaż.


270 zł (2 godziny) Dotyk bogini piękna

1. Peeling całego ciała wykonujemy okrężnymi ruchami, delikatnie masując. Zawarte w nim substancje złuszczą martwe komórki naskórka, sprawią, iż skóra będzie miękka i jedwabiście gładka.

2. Tajski masaż relaksacyjny z gorącym olejkiem eterycznym, którym polewa sie i rozmasowuje się ciało. Ruchy wykorzystywane w masażu powinny być relaksujące, tańczące i płynne. Cudowna tajska mieszanka naturalnych składników zawartych w olejku zapewnia duchowe uniesienie i rozluźnienie mięśni.

3. Wschodnioazjatycki masaż twarzy ciepłymi kamieniami. Przeznaczony dla osób zmęczonych, zestresowanych i wyczerpanych pracą.


250 zł (2,5 godziny) Pakiet dla mężczyzn

1. Masaż Klasyczny Tajski.
Podczas masażu terapeuta wykorzystuje swoje ręce, łokcie, kciuki i palce w celu wywarcia nacisku, masażysta manipuluje ciałem w sposób, który można porównać do "pasywnej jogi". Wszystkie ruchy mają na celu stworzenie sprawnego przepływu energii w organizmie, która pomaga rozluźnić stawy i mięśnie. Dwugodzinny masaż daje efekt relaksu i odprężenia.

2. Refleksoterapia stóp.
Podstawowym celem zabiegu jest zniwelowanie uczucia ciężkich i zmęczonych nóg. Technika ta wspomaga usuwanie toksyn z organizmu, poprawia trawienie oraz sen. Masaż wykonywany jest dłońmi, często z użyciem specjalnej drewnianej pałeczki. Elementy refleksoterapii dodatkowo zapewnią stymulację nie tylko stóp, ale całego organizmu. Masaż ten można łączyć z tradycyjnym masażem tajskim lub ziołowym.

3. Masaż Twarzy zakończony maseczką algową.
Rezultatem zabiegu jest pojawienie się uczucia relaksu i odprężenia spiętych mięśni twarzy. Maseczka algowa, którą zakończy się zabieg idealnie regeneruje, nawilża i wygładza skórę.